Stichting Ieder Kind Blij

Missie:

Wij zijn een frisse Stichting waarbij het versterken van ouders/verzorgers en het aanbieden van activiteiten centraal staat. Wij bieden kwetsbare kinderen, waarvan hun ouders/verzorgers geen mogelijkheden en middelen hebben, activiteiten aan. Door middel van de activiteiten die wij aan bieden, willen wij kwetsbare kinderen uit hun sociaal isolement halen en een steentje bijdragen aan de maatschappij.

Stichting Ieder Kind Blij werkt nauw samen met een promotieteam. Deze partij promoot, met behulp van promotiematerialen, onze stichting. Door middel van deur aan deur verkoop, willen wij onze donateurs de mogelijkheid geven om kwetsbare kinderen te helpen. Met behulp van onze donateurs, die de vrijheid hebben om te beslissen hoe vaak zij doneren, kan Stichting Ieder Kind Blij, activiteiten voortzetten.

Want wij vinden dat ieder kind telt!

Visie:

Wij streven er naar om kwetsbare kinderen deel te laten nemen aan de maatschappij, door mogelijkheden te creëren voor zowel de kinderen als hun ouders/verzorgers.